Nowy Hotel w Krakowie

Nowy Hotel 4-gwiazdkowy w Krakowie. Szybki i łatwy dojazd A4. 60 komfortowych pokoi.

Garden Square to nowy 4-gwiazdkowy hotel w Krakowie. Proponujemy elegancką i funkcjonalną przestrzeń hotelową. W 60 komfortowych i bogato wyposażonych pokojach zapewniamy nocleg dla 140 osób. Oferujemy zarówno pokoje typy single, double oraz de lux i apartamenty.

Pokoje zaprojektowane są w lekkiej i przyjemnej kolorystyce. W każdym z nich znajduje się telewizor, telefon, zestaw kawowy oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Hotel dysponuje również podziemnym oraz naziemnym parkingiem dla swoich Gości.

Dla Gości Garden Square chcących wypocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu przygotowaliśmy strefę relaksu. Szukający aktywnego wypoczynku mogą skorzystać ze znajdującej się w obiekcie siłowni a osobom poszukującym ukojenia proponujemy seans w saunie.

Na terenie hotelu znajduje się również nowoczesne centrum konferencyjne. Centrum dysponuje 3 salami konferencyjnymi w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb klientów. Sale można w każdej chwili połączyć lub rozdzielić, w zależności od charakteru spotkania. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz szybkie łącze internetowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wsparcie specjalisty.

DOBRA LOKALIZACJA

KRAKÓW ŁAGIEWNIKI

WYGODNE POKOJE

120 MIEJSC NOCLEGOWYCH

DOSKONAŁA KUCHNIA

PRZYJĘCIA I BANKIETY

SAUNA, SIŁOWNIA

STREFA RELAKSU

Garden Square Hotel w liczbach

60

POKOI

120

MIEJSC NOCLEGOWYCH

3

SALE KONFERENCYJNE

Wygodny Parking

Parking dla gości hotelu wliczony w cenę. Zapomnij o problemach z parkowaniem w centrum Krakowa.

WiFi

Szybki internet w każdym pokoju, nowoczesne telewizory LCD. Optymalna przestrzeń wypoczynku i pracy.

Wybierz Pokój

Pokoje o różnej wielkości i zawsze tym samym, wysokim standardzie. Oferta dopasowana do potrzeb Gości.

Wanna w pokoju?

Dlaczego nie! W ofercie również ekskluzywne przestrzenie wypoczynku, w tym unikalna oferta z wanną w pokoju.

ZNAK ROZPOZNAWCZY

Nasza Kuchnia

Doskonale wiemy jak istotnym elementem wypoczynku jest odpowiednia propozycja kulinarna. W Garden Square skorzystasz z usług doskonałej Restauracji.

CENTRUM KONFERENCYJNE

Biznes i Spotkania

W 4-gwiazdkowym Garden Square Hotel proponujemy również nowoczesną przestrzeń biznesową, w tym 3 sale konferencyjne i szkoleniowe. Już dziś zapytaj nas o nasze możliwości i ofertę na rok 2019.

ORGANIZACJA SPOTKAŃ

Wesela i bankiety

Przyjęcie weselne w Krakowie? Jubileusz, spotkanie rodzinne? Sprawdź ofertę Garden Square Hotel i korzystaj z oferty naszej restauracji. Zapytaj o wolne terminy.

Zamów newsletter

Podaj adres email, na który wyślemy informacje o zniżkach i promocjach w Garden Square Hotel