SALE WESELNE KRAKÓW

UDANE WESELA

Hotel Garden Square to idealne miejsce, aby świętować ważne wydarzenia. Zorganizujemy dla Państwa takie uroczystości jak wesele, studniówkę, przyjęcie z okazji I Komunii Św. czy Chrztu Św. a także bankiet, bal czy uroczystą kolację firmową.

GdzieWesele.pl rekomenduje

Sala weselna w Krakowie - oferta 2020

Pobierz ofertę na przyjęcia okolicznościowe na rok 2020

Restauracja na wesele w Krakowie

Restauracja może pomieścić do 120 osób, a za sprawą wykwalifikowanego i doświadczonego Szefa Kuchni, podążającego za najnowszymi trendami w kulinariach, możemy skomponować menu zgodnie z oczekiwaniami oraz charakterem danej uroczystości.

Nasze podejście charakteryzują przede wszystkim oryginalność, elastyczność i precyzja, które przejawiają się na każdym etapie przygotowań do uroczystości.

W Garden Square Hotel łączymy doświadczenie z kreatywnością. Zespół naszych specjalistów zajmie się wszystkimi elementami, które składają się na udane przyjęcie, począwszy od wyjątkowego menu, przez indywidualnie dobrany wystrój sali, dobór oprawy muzycznej i fotograficznej, po doskonałą obsługę.

Dodatkowo oferujemy

60 pokoje dla 120 Gości

Parking dla Gości

Apartament dla Nowożeńców

Wsparcie konsultanta ślubnego

RABAT NA POCZĄTEK

Wesela

Oferujemy Państwu wesele w magicznym klimacie każdej z pór roku. W tym wyjątkowym dniu, z największą dbałością o szczegóły, zapewnimy Państwu niezapomniane wspomnienia. Konsultant ślubny wraz z profesjonalną dekoratorką zadbają o niepowtarzalną atmosferę, a wyśmienita kuchnia i sezonowe dodatki podkreślą charakter wydarzenia. Dla osób decydujących się na wesele w piątek, niedzielę lub w święta oferujemy atrakcyjny rabat -15%

RODZINNE SPOTKANIA

Imprezy Okolicznościowe

Chrzciny oraz I Komunia Święta to jedne z najważniejszych momentów w życiu Twojego dziecka. W tym szczególnym dniu zapraszamy do organizacji przyjęć w naszej eleganckiej restauracji lub w jednej z prywatnych salek. Ostateczny kosztorys ustalany jest w trakcie indywidualnej rozmowy po zapoznaniu się z Państwa szczególnymi potrzebami i oczekiwaniami.

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt: e-mail: restaurant@gshotel.pl

Zamów newsletter

Podaj adres email, na który wyślemy informacje o zniżkach i promocjach w Garden Square Hotel