Tutaj nareszcie wypoczniesz

Do Państwa użytku oddajemy 60 komfortowe, nowocześnie i stylowo urządzonych pokoje. Zostały one zaprojektowane tak, aby były idealnym miejscem zarówno pracy jak i relaksu.

W Garden Square Hotel zapewniamy nocleg dla 120 osób. Oferujemy zarówno pokoje typy single i double oraz de lux i apartamenty.

NAJPOPULARNIEJSZE

Pokoje typu Standard

Pokoje zaprojektowane zostały w lekkiej i przyjemnej kolorystyce, są przestronne i dobrze przygotowane na przyjęcie wymagających Gości. Zachwycają klimatem i detalami, dzięki którym każdy Gość poczuje się u nas bezpiecznie i wyjątkowo. Duże, panoramiczne okna zapewniają dostęp naturalnego światła a odpowiednio dobrane wyposażenie pozwoli poczuć się w pełni zrelaksowanym. W każdym z pokoi znajduje się telewizor, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka do włosów oraz budzik.

WYJĄTKOWY

Apartament

Luksusowy, nowocześnie zaprojektowany apartament składa się z sypialni, pokoju dziennego z wydzielonym miejscem do pracy i wypoczynku oraz łazienki z prysznicem. Z myślą o Gościach, ceniących sobie przestrzeń oraz poszukujących szczypty luksusu, dodatkowo wyposażyliśmy nasz apartament w wannę w pokoju, sejf oraz minibar.

SZYBKIE WIFI

DOSKONAŁE ŚNIADANIE

SAUNA I FITNESS

PARKING PODZIEMNY

Zapewniamy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu we wszystkich pokojach. Ponadto całość hotelu przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel dysponuje podziemnym oraz naziemnym parkingiem dla swoich Gości. Nasi Goście bezpłatnie mogą skorzystać z sauny i siłowni, które znajdują się w Strefie Relaksu

Zamów newsletter

Podaj adres email, na który wyślemy informacje o zniżkach i promocjach w Garden Square Hotel